1947. Mánes Josef
Mladá dáma
Kombinovaná technika, 25 cm x 20,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1844. Oboustranná kresba. Vystavováno, publikováno. Z majetku Jindřišky Slavínské. Zaskleno. Mimořádně kvalitní adjustace. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.