2542. Fuka Vladimír
Osamělý chodec ( Klaun za dvěma ploty )
Olej, tempera, karton, 101 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1951 vpravo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Dílo publikováno v archivu Josefa Sudka pod inventárním číslem S6186N. Dílo publikované katalogu Fukovy výstavy Labyrinty/Partitury, kterou měl v roce 1964 v pražské Galerii Fronta. Posudek v záložce ke stažení.