949. Prokop Ferdinand
Zátiší s melouny
Olej, plátno, 90 cm x 111 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Malba na několika místech poškozena, rám mírně poškozen. Původní stav. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Julia Mařáka.