1094. Zoubek Olbram
Smetanovo kvarteto
Reliéf, rozměr 35,5 cm x 35,5 cm. Signováno a datováno vzadu 1977. Konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek. Původní stav. V soupisu od Mgr. Jana Kapusty položka 377. Existují pouze 2ks. Tento a druhý z roku 1978.