2677. Kalvoda Alois
Močál
Olej, plátno, 90 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Vystavováno, publikováno. Výstava : Alois Kalvoda - Idoly a vzněty, Galerie Města Trutnova, od 1.6.2023 do 2.9.2023. Písemný znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.