2544. Dupre Jules
L'Abreuvoir
Olej, plátno, 30 cm x 46 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience: Prodáno 9.března 1900, Paříž | listopad 1907 zakoupeno H.Vasnierem pro Muzeum v Remeši (1907-1990) | od 1990 soukromá sbírka Švýcarsko - po současného majitele. Publikováno v monografii - Leonce Laget, 1974 - na str. 58.