3132. Slavíček Antonín
Hostišov
Olej, plátno, 91 cm x 101 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně přípis Hostišov 1902 a zbytek čísla z výstavy. Z majetku bývalého Československého prezidenta Antonína Novotného. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Průzkumová a restaurátorská zpráva Šárka a Petr Bergerovi, akad. mal. a restaurátoři. Zprávu je možné stáhnout v záložce : ke stažení.