Olej, karton, 30,5 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole s věnováním. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 30
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Kombinovaná technika, papír, 49,5 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1920. Zaskleno.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Kombinovaná technika, 34 cm x 24 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Vystavováno.
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Olej, plátno, 45,5 x 66 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1913. Přiložena laboratorní zpráva, Dorothea Pechová. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Nerámováno.
Cena vyvolávací 30 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies