790. Čermák Jaroslav
Studie hlavy mladého děvčete
Olej, plátno, 44 cm x 33 cm, signováno vpravo dole. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. Přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře. Konzultováno s prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.