Olej, karton, 51,5 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1918. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 28 000 Kč
Olej, deska, 36 cm x 56 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Účastníků: 9
Příhozů: 29
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Akvarel, 9 cm x 14 cm. Nesignováno. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Kresba, 14 cm x 12 cm. Signováno vpravo dole. V původním stavu z autorova ateliéru.
Kombinovaná technika, 42 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. V původním stavu z autorova ateliéru. Poškozeno.
Kombinovaná technika, 37 cm x 25 cm. Nesignováno. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Akvarel, 32 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Olej, deska, 29 cm x 21 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Kombinovaná technika, 29 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 4 000 Kč
Olej, deska, 29 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Příhozů: 10
Cena vyvolávací 6 000 Kč
Olej, deska, 39,5 cm x 27 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Olej, deska, 35 cm x 25 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Příhozů: 12
Olej, plátno, 55 cm x 46 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Kombinovaná technika, 24 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. V původním stavu z autorova ateliéru.
Akvarel, 24 cm x 16 cm. Nesignováno. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Příhozů: 27
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Olej, deska, 50 cm x 34 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Akvarel, 35 cm x 47 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Vzadu štítek z Národní Galerie - výstava Drážďany. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 20 000 Kč
Kombinovaná technika, 36 cm x 21 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 11 000 Kč
Cena vyvolávací 15 000 Kč
Cena vyvolávací 8 000 Kč
Olej, deska, 29,5 cm x 42,5 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 14 000 Kč
Kombinovaná technika, 32,5 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Olej, deska, 24 cm x 16 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Olej, plátno, 52 cm x 60 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Cena vyvolávací 22 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies