4. Radimský Václav
Na řece na podzim
Olej, plátno, 50 x 83 cm. Po roce 1902. Slavný, vícekrát publikovaný obraz od Václava Radimského, který má za sebou mnoho výstav. Signováno vpravo dole.
2006 Výstava ve Východočeské galerii v Pardubicích.
2011 Velká autorova výstava v Praze v Městské knihovně pořádaná GHMP.
2015 Má Vlast - Jízdárna Pražského hradu.
2016 Pocta české krajinomalbě - Galerie Diamant Praha.