147. Procházka Antonín
Zátiší s Lilií
Olej, karton, 35,5 x 25,5 cm. Signováno vpravo dole. Přiložena zpráva o technologickém průzkumu obrazu, Petr a Šárka Bergerovi. Pravost ověřila PhDr. Marcela Macharáčková, její znalecký posudek bude přiložen. Kolem 1915 - 1916. Znalecký posudek + technologický průzkum můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.