Olej, karton, 32 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 9
Cena vyvolávací 9 000 Kč
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32 cm x 37 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Olej, karton, 46 cm x 63 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 24
Cena vyvolávací 18 000 Kč
Olej, karton, 25 cm x 32,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 6
Olej, karton, 50 cm x 59 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 19 000 Kč
Cena vyvolávací 20 000 Kč
Akvarel, 14,5 cm x 11 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Akvarel, 11 cm x 14 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Účastníků: 7
Příhozů: 12
Kombinovaná technika, 7,5 cm x 10,5 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno a datováno 1907 vlevo dole. Zaskleno.
Olej, karton, 51 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 29
Cena vyvolávací 16 000 Kč
Olej, plátno, 65 cm x 76 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 15
Cena vyvolávací 40 000 Kč
Olej, plátno, 75 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1898 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vystavováno, výstava Má Vlast 2015. Publikováno v knize Má Vlast 2015, strana 294. Mimořádná nabídka.
Příhozů: 22
Cena vyvolávací 250 000 Kč
Kombinovaná technika, karton, 48 cm x 62 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Olej, plátno, 29 cm x 33,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1898 - 1899. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 10
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Cena vyvolávací 2 500 Kč
Pastelky, 10 cm x 12,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Pastel, 10,5 cm x 14 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Akvarel, 9,5 cm x 12 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 500 Kč
Akvarel, 15 cm x 11 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Pastelky, 13 cm x 18 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Tužka, 11,5 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Popsáno a datováno 1907 vlevo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Kombinovaná technika, 23 cm x 18,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Tužka, 10 cm x 12 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Kombinovaná technika, 12 cm x 18 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno.
Tužka, 10 cm x 11 cm, signováno vpravo dole, zaskleno.
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies