Olej, karton, 35 x 100 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1965. Původní stav.
Cena vyvolávací 4 000 Kč
OIejová tempera, 24 cm x 67 cm. Signováno a datováno 1963 vlevo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Kombinovaná technika, 28 cm x 38 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno.
Účastníků: 13
Příhozů: 37
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Kombinovaná technika, papír, 13 cm x 10 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Kombinovaná technika, 24 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 500 Kč
Olej, sololit, 91 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1947. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Olej, plátno, 100 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 25 000 Kč
Olej, karton, 35 x 100 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1965. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Původní stav.
Cena vyvolávací 14 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies