Olej, lepenka, 24 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Příhozů: 9
Cena vyvolávací 6 000 Kč
Olej, plátno, 64 cm x 84 cm. Signováno vlevo dole. Malba místy mírně poškozena. Rám místy mírně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Účastníků: 7
Příhozů: 35
Cena vyvolávací 8 000 Kč
Olej, karton, 40 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Olej, karton, 24,5 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 21
Olej, karton, 50 cm x 66,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 20 000 Kč
Olej, karton, 40 x 70 cm. Nesignováno. Oboustranný obraz, provenience : Z rodiny autora.
Cena vyvolávací 19 000 Kč
Cena vyvolávací 29 000 Kč
Olej, karton, 50 x 70 cm. Signováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora.
Cena vyvolávací 34 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies