Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 13
Cena vyvolávací 13 000 Kč
Olej, karton, 25 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Na zadní straně písemné ověření PhDr. Michaela Zachaře. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Příhozů: 20
Cena vyvolávací 18 000 Kč
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Dílo bylo vystaveno na výstavě B. Dvořáka, Hořice 2019. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Účastníků: 7
Příhozů: 24
Cena vyvolávací 22 000 Kč
Olej, plátno, 76 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1908. Restaurováno. Vystavováno. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 9
Cena vyvolávací 50 000 Kč
Olej, karton, 25 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 11 000 Kč
Olej, karton, 25,5 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 25
Cena vyvolávací 30 000 Kč
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 55 000 Kč
Olej, plátno, 76 x 97 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Výborný stav. Po roce 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 90 000 Kč
Olej, plátno, 55 x 74,5 cm. Signováno vpravo dole. Plátno nutno vypnout, malba v pořádku. Rám silně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 15 000 Kč
Cena vyvolávací 110 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies