2980. Preisler Jan
Moře
Olej, plátno, 22,5 cm x 34,5 cm. Rok 1902. Nesignováno. Publikováno, vystavováno. NG souborná výstava JP rok 1964, kat. č. 43, Světlo v obraze 2017, strana 656. Původní Eckův rám. Původně ve sbírce bankovního ředitele Sysla v Praze na Smíchově, následně ve sbírce Jiřího Hečka tamtéž.