499. Niemann Edmund John
Olej, dřevo, 20 x 30 cm. Signováno vpravo dole. Významný představitel Britské krajinářské školy, souměřitelný s naším Adolfem Kosárkem. Plenérový obraz z doby kolem roku 1850 v zámecké adjustaci je galerijním a sběratelským unikátem. Výborný stav.