1019. Suchý Vojtěch ?
Žena s kvítkem
Olej, plátno, 22 cm x 17,5 cm. Nesignováno. Vzadu štítek Waldesova obrazárna a štítek NG s číslem O 2146. Na rámu evidenční štítek Waldesovi sbírky č. 683. Restituce z Národní galerie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.