2287. Eberl František Zdeněk
Domky
Olej, plátno, 71 cm x 67 cm. Signováno a popsáno vlevo dole. Kolem roku 1910. Na zadní straně štítky. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Obraz je publikován v autorově elektronickém katalogu děl pod č. G006. Viz : eberl-info.com