Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Cena vyvolávací 4 000 Kč
Kresba, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Rám poškozen.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Olej, plátno, 55 cm x 75 cm. Signováno vlevo dole.
Olej, karton, 39 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole.
Příhozů: 21
Kombinovaná technika, karton, 59 cm x 48 cm. Signováno a datováno 1960 vlevo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.
Olej, plátno, 75 cm x 70 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Příhozů: 13
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Olej, plátno, 42 cm x 63 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Místy viditelné staré opravy. Na zadní straně štítky. 19. století.
Příhozů: 8
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Akvarel, papír, 38 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Zaskleno. Mírně poškozeno.
Kombinovaná technika, papír, 30 cm x 30 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Zaskleno. Mírně poškozeno.
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Olej, překližka, 19 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Olej, plátno, 27 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena.
Malba na destičce, 14 cm x 12 cm celkový rozměr. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Malba na destičce, 12,5 cm x 10,5 cm celkový rozměr. Signováno vpravo uprostřed. Zaskleno.
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Olej, plátno, 78 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole.
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Olej, karton, 50 cm x 32 cm. Signováno monogramem vpravo dole. Nerámováno.
Olej, plátno, 80 cm x 70 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Na zadní straně razítka. Malba na pár místech mírně poškozena.
Olej, plátno, 67 cm x 97 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Cena vyvolávací 2 500 Kč
Pastel, papír, 27 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno, paspartováno.
Olej, dřevěná destička, 5 cm x 7,5 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Na zadní straně popsáno.
Olej, plátno, 27 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis János.
Olej, plátno, 26 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole.
Příhozů: 26
Olej, karton, 31 cm x 38 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Malba poškozena. Rám poškozen.
Olej, karton, 43 cm x 46 cm. Signováno monogramem vpravo dole.
Příhozů: 32
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 500 Kč
Pastel, papír, 74 cm x 88 cm. Signováno monogramem a datováno vlevo dole. Rám silně poškozen. Malba místy poškozena.
Olej, karton, 29 cm x 38 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Zaskleno.
Pastel, 65 cm x 45 cm. Signováno monogramem V.J. a datováno 1893 vpravo dole. Zaskleno. Pod sklem nečistoty.
Olej, plátno, 16,5 cm x 22 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Malba poškozena, rám poškozen.
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies