Kombinovaná technika, papír, 39 cm x 28 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Vpravo dole popsáno. Zaskleno.
Cena vyvolávací 6 000 Kč
Litografie, papír, 20 cm x 13 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 500 Kč
Bronz, výška 30 cm, nesignováno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Cena vyvolávací 14 000 Kč
Akvarel, kombinovaná technika, 23 cm x 39 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Tempera, papír, 58 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Cena vyvolávací 16 000 Kč
Slitina, cín, olovo, výška bez podstavce 36 cm. Nesignováno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Cena vyvolávací 17 000 Kč
Slitina, cín, olovo, výška 16 cm, nesignováno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Patinovaná slitina, cín, olovo,, výška bez podstavce 12 cm, signováno na podstavci. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Bronz, výška 12 cm, nesignováno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Slitina, cín, olovo, výška bez podstavce 16 cm. Nesignováno. Osobní dar J. Baucha malíři Z. Šputovi.
Litografie, 49 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 55/100. Rozměr tiskové plochy 33 cm x 23 cm. Nerámováno.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Kombinovaná technika, 57 cm x 44,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Zaskleno muzeálním sklem.
Kombinovaná technika, papír, 60,5 cm x 57 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno muzeálním sklem.
Cena vyvolávací 19 000 Kč
Kombinovaná technika, papír, 39,5 cm x 27,5 cm. Signováno a datováno dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 9 000 Kč
Kombinovaná technika, 32 cm x 23 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Příhozů: 37
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies